Перейти до основного вмісту

ГІРУДОТЕРАПІЯ



Згадки про лікування пацієнтів за допомогою п'явок сягають своїм корінням у сиву давнину. Факт застосування цього методу підтверджується в медичних трактатах найвидатніших корифеїв лікарської справи, зокрема, Авіценни й Гіппократа. На території України лікування п’явками використовується з давних часів, і це мистецтво зцілення передавалось з покоління в покоління. Отже, «гіруда» (з латини hirudo) - медична п'явка використовується для клінічного кровопускання впродовж багатьох сотень років. Першовідкривачем  методу, який сьогодні має назву гірудотерапія вважається грек Нікандр із Колофона (жив у II ст. до нашої ери).

На жаль, сучасна екологія має шкідливий вплив на здоров'я людей, а, якщо додати неякісне харчування й надмірне вживання хімічних речовин (в т.ч. і ліки), то всі ці фактори разом нерідко призводять до прояву різних недуг, серед яких чималий відсоток припадає на алергічні захворювання. Зараз людство почало активно згадувати старовинні методи лікування й давні природні рецепти.
П'явка, одна з найдивовижніших і загадкових істот, область використання якої дуже велика. Іноді ми з гидливістю ставимося до них , а, між іншим, п'явки приносять багато користі.


Які ж хвороби лікує п'явка
?
 
П’явка -«трудівниця» розширює судини, розчиняє тромби та спайки, розріджує кров, видаляє гнійники. Секрет слини п'явки містить знеболюючі та імуномодулюючі речовини, природні антибіотики й багато-багато іншого.
Гірудотерапію застосовують у якості самостійного або комбінованого методу лікування: в неврології (остеохондроз, радикуліти), ендокринології (цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, ожиріння), дерматовенерології (псоріаз, нейродерміт, вугровий висип), хірургії (варикозне розширення вен, тромбофлебіти), кардіології (стенокардія, ішемічна хвороба серця), пульмонології (нейтралізує застійні процеси в легенях, наприклад, бронхіальну астму й астматичний бронхіт).
Також вона лікує захворювання, які вимагають методу кровопускання, - приміром, гіпертонічну хворобу (підвищений артеріальний тиск) та глаукому, яка виникає внаслідок підвищеного внутрішньоочного тиску... Кожна недуга має свої схеми лікування.

 
Протипокази до застосування гірудотерапії:
 При наступних хворобах її застосовувати не бажано: гемофілія, тяжкий ступінь анемії, стійка гіпотонія (знижений артеріальний тиск), вагітність
(перший триместр) та онкологія.

Опис процедури:
Для гірудотерапії використовується голодн
а тваринка (харчується раз на три-шість місяців). Лікувальний процес розпочинається, коли п'явка береться до трапези. Умовно кажучи, - починає готувати собі... страву.
У п’явки замість зубів мікропилочки,  як тільки вона починає їхзастосовувати  - в людини відразу ж з'являється відчуття, схоже на «опік» кропиви, яке через кілька хвилин минає. На наступному етапі п'явка вводить знеболювальне, щоб об'єкт харчування не «сіпався». Потім додає «приправи»... Для п'явки людська кров занадто густа, - і для її розрідження тварина випускає  гірудин (це слина п’явки, котра містить близько 200 біактивних компонентів) за допомогою яких розширюються судини й капіляри, розріджується кров. І все, - наїдок готовий до вживання.
Після трапези кровосос залишає на шкірі пацієнта позначку, яка дуже нагадує логотип автомобіля «Мерседес».
В процесі постановки п'явки є декілька етапів, а саму «трудівницю» можна видалити на потрібному з них: 1) розширення судин, 2) етап віддачі корисних речовин, 3)етап завершеного процесу, - якщо потрібно відсмоктати кров, - п'явка харчується «від пуза», тобто, їсть, доки сама не відпаде. За одну трапезу вона відсмоктує не більше, ніж 5 мл крові. Процедура харчування триває від 15 до 40 хвилин. За сеанс гірудотерапевтом застосовується від однієї до
12 тваринок (в середньому 6-8 шт.). Все залежить від стану пацієнта та його діагнозу. П’явок ставлять на акупунктурні точки в певній послідовності.
Живе п'явка досить довго - декілька років, але застосовується тільки один раз. Для запобігання зараження небезпечними хворобами, такими як
ВІЛ  та гепатити, використані п'явки утилізуються в дезрозчині.

Охочих випробувати гірудотерапію «на власній шкурі» вдосталь.
За допомогою гірудотерапії швидко можна позбутися геморою, особливо з кровотечею. Кількість сеансів для кожного пацієнта індивідуальна. Кровососи навіть позбавляють чоловіків простатиту, а жінок -безпліддя. В комплексному лікуванні гірудотерапія завжди дає гарні результати. Звісно
ж  працювати набагато легше, якщо хвороби «не запущені».
У випадку отруєння та перевантаження організму хімічними речовинами гірудотерапія теж дає гарні результати. П'явка ставиться на проекцію печінки навіть при... алкогольних отруєннях. Приміром, в одному зі своїх інтерв'ю артист Андрій Данилко (Вєрка Сердючка) зізнався, що після вживання надмірної кількості алкоголю прямує покращувати самопочуття до... гірудотерапевта. А голлівудська красуня Демі Мур за допомогою кровососів омолоджується та... худне...


За допомогою гірудотерапії дуже гарно розсмоктується пост-ін'єкційний інфільтрат (затвердіння після уколів). Шрами ж від надпилів п'явки розсмоктуються повністю тільки через 3-4 місяці.

Чого не люблять кровососи?
Різких запахів, особливо парфумів і тютюнового перегару
, тварини майже ніколи не співпрацюють з негативно налаштованими людьми - п’явка в таких випадках, просто відмовляється присмоктуватись.

P.S. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

ПЕРЕД БУДЬ ЯКИМИ ПРОЦЕДУРАМИ РАДЬТЕСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКУЮЧИМ ЛІКАРЕМ!


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чому не чіпляються п’явки? Чому не кусають п'явки?

Ось Ви наважилися на те, щоб поставити п'явки! Приходите до лікаря на сеанс, а п'явка не стає, не чіпляється і крапка.  Є кілька причин такої поведінки у п'явки. П'явка - тваринка вибаглива, надзвичайно чутлива до різких запахів та змін погоди. Реагує на найменші молекули різких запахів. Буває дуже капризна в період спарювання (зазвичай це квітень-травень), або в дні, коли є великий перепад атмосферного тиску. Перед процедурою гірудотерапії треба пам'ятати про кілька простих речей: 1. Митись без застосування ароматизованих гелів та мил. 2. Не можна нічим мазати шкіру за добу до процедури. 3. Запах тютюну теж впливає на п'явку, і вона не захоче чіплятись. 4. Вживання алкоголю теж під забороню. 5. І пам’ятайте про гарний настрій! Це важливо при будь яких процедурах  😊 P.S. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я! ПЕРЕД БУДЬ ЯКИМИ ПРОЦЕДУРАМИ РАДЬТЕСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКУЮЧИМ ЛІКАРЕМ!

П'ЯВКИ. ЦІКАВІ ФАКТИ

 🍀ФАКТ: в світі існує майже 500 видів п'явок! Цілющі властивості мають тільки три види: медична п'явка, аптечна #п'явка і східна п'явка.  🍀ФАКТ: п'явка - це хижак, який харчується виключно кров'ю тварини або людини. 🍀ФАКТ: існує думка, що п'явки не зазнали еволюційних змін і дійшли до нас в таком ж вигляді, в якому вони були ще за часів динозаврів. 🍀ФАКТ: після того, як п'явка досхочу наїсться, вона може жити без їжі до двох років. 🍀ФАКТ: п'явка - гермафродит. Але для того, щоб відбулось запліднення п'явці потрібна пара.  🍀ФАКТ: живуть п'явки в болтистих місцевостях, або повільних річках. 🍀ФАКТ: народжуються з коконів, які мами-п'явки відкладають в теплому болоті. 🍀ФАКТ: п'явка має три щелепи, 270 зубів, 5 пар очей і стільки ж парних шлунків. 🍀ФАКТ: за один раз одна п'явка випиває 5-7 мл. крові, і ще стільки ж витікає з ранки після укусу. Ранка має вигляд значка "Мерседес", або  букви - Y. 🍀ФАКТ: аптечна п'...

ГІРУДОТЕРАПІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ОРГАНІВ ДИХАННЯ

  ГІРУДОТЕРАПІЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ, ХРОНІЧНОМУ БРОНХІТІ І ПНЕВМОНІЇ Гірудотерапія не є самостійним методом лікування при таких грізних захворюваннях, як пневмонія, хронічний бронхіт чи бронхіальна астма. Але цей метод має чудовий вплив на тканину легень, якщо застосовується в комплексному лікуванні при багатьох захворюваннях, в тому числі при хронічному бронхіті, бронхіальній астмі чи після перенесеної пневмонії. К оли можна застосовувати гірудотерапію? В період загострення хронічний бронхіт та бронхіальна астма лікується лікарськими препаратами за протоколом. Пневмонія в гострій фазі теж потребує медикаментозного лікування. Гірудотерапію ми можемо застосовувати вже в період ремісії, тобто коли минула фаза загострення. При пневмонії ставити п'явок можна після стабілізації стану пацієнта і нормалізації температури. Ефект від гірудотерапії при захворюваннях органів дихання: 1. Нормалізація обміну речовин , 2. Усунення застійних явищ у легенях, 3. Стимуляції імунних процесів, 4. ...