Перейти до основного вмісту

П'ЯВКИ. ЦІКАВІ ФАКТИ

 🍀ФАКТ: в світі існує майже 500 видів п'явок! Цілющі властивості мають тільки три види: медична п'явка, аптечна #п'явка і східна п'явка. 

🍀ФАКТ: п'явка - це хижак, який харчується виключно кров'ю тварини або людини.

🍀ФАКТ: існує думка, що п'явки не зазнали еволюційних змін і дійшли до нас в таком ж вигляді, в якому вони були ще за часів динозаврів.

🍀ФАКТ: після того, як п'явка досхочу наїсться, вона може жити без їжі до двох років.

🍀ФАКТ: п'явка - гермафродит. Але для того, щоб відбулось запліднення п'явці потрібна пара. 

🍀ФАКТ: живуть п'явки в болтистих місцевостях, або повільних річках.

🍀ФАКТ: народжуються з коконів, які мами-п'явки відкладають в теплому болоті.

🍀ФАКТ: п'явка має три щелепи, 270 зубів, 5 пар очей і стільки ж парних шлунків.

🍀ФАКТ: за один раз одна п'явка випиває 5-7 мл. крові, і ще стільки ж витікає з ранки після укусу. Ранка має вигляд значка "Мерседес", або  букви - Y.

🍀ФАКТ: аптечна п'явка внесена до Червоної книги. Це вимираючий вид, колись був в достатній кількості майже в кожному українському ставку. Але меліорація, екологічні зміни і промисловий вилов п'явки, зробили свій внесок в знищення цієї тварини.

🍀ФАКТ: п'явки для гірудотерапії вирощують на спеціальних біофабриках, де їх ретельно перевіряють і сертифіковують перед продажем в медичні центри.

P.S. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

ПЕРЕД БУДЬ ЯКИМИ ПРОЦЕДУРАМИ РАДЬТЕСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКУЮЧИМ ЛІКАРЕМ!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чому не чіпляються п’явки? Чому не кусають п'явки?

Ось Ви наважилися на те, щоб поставити п'явки! Приходите до лікаря на сеанс, а п'явка не стає, не чіпляється і крапка.  Є кілька причин такої поведінки у п'явки. П'явка - тваринка вибаглива, надзвичайно чутлива до різких запахів та змін погоди. Реагує на найменші молекули різких запахів. Буває дуже капризна в період спарювання (зазвичай це квітень-травень), або в дні, коли є великий перепад атмосферного тиску. Перед процедурою гірудотерапії треба пам'ятати про кілька простих речей: 1. Митись без застосування ароматизованих гелів та мил. 2. Не можна нічим мазати шкіру за добу до процедури. 3. Запах тютюну теж впливає на п'явку, і вона не захоче чіплятись. 4. Вживання алкоголю теж під забороню. 5. І пам’ятайте про гарний настрій! Це важливо при будь яких процедурах  😊 P.S. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я! ПЕРЕД БУДЬ ЯКИМИ ПРОЦЕДУРАМИ РАДЬТЕСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКУЮЧИМ ЛІКАРЕМ!

ГІРУДОТЕРАПІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ОРГАНІВ ДИХАННЯ

  ГІРУДОТЕРАПІЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ, ХРОНІЧНОМУ БРОНХІТІ І ПНЕВМОНІЇ Гірудотерапія не є самостійним методом лікування при таких грізних захворюваннях, як пневмонія, хронічний бронхіт чи бронхіальна астма. Але цей метод має чудовий вплив на тканину легень, якщо застосовується в комплексному лікуванні при багатьох захворюваннях, в тому числі при хронічному бронхіті, бронхіальній астмі чи після перенесеної пневмонії. К оли можна застосовувати гірудотерапію? В період загострення хронічний бронхіт та бронхіальна астма лікується лікарськими препаратами за протоколом. Пневмонія в гострій фазі теж потребує медикаментозного лікування. Гірудотерапію ми можемо застосовувати вже в період ремісії, тобто коли минула фаза загострення. При пневмонії ставити п'явок можна після стабілізації стану пацієнта і нормалізації температури. Ефект від гірудотерапії при захворюваннях органів дихання: 1. Нормалізація обміну речовин , 2. Усунення застійних явищ у легенях, 3. Стимуляції імунних процесів, 4. ...